Rekomendacje do of
 

Witamy w Videoprojektor24


Videoprojektor24 proponuje Państwu bardzo duży wbór projektorów, ekranów projekcyjnych, uchwytów sufitowych, wymiennych lamp projekcyjnych oraz wiele innych artykułów, które ułatwią Państwu prezentację lub przekształcą Państwa salon w prawdziwe kino domowe. Sektor szkolnictwa posiada dzięki nam możliwość korzystania z najnowocześniejszych mediów jak np. tablice interaktywne.

Naszą dumą jest magazyn, na którym znajduje się około 40000 produktów, co sprawia, że ich dostępność jest natychmiastowa. Staramy się wciąż poszerzać nasz asortyment biorąc pod uwagę wymagania klientowskie, tak aby móc zagwarantować dostawę w możliwie jak najkrótszym terminie.

 

Kompetentne doradztwo wykwalifikowanych pracowników.
Chcecie Państwo zakupić nowy projektor ale nie wiecie czym kierować się przy wyborze? Proszę się nie krępować i od razu skontaktować się z nami. Pomożemy Państwu w wyborze odpowiedniego sprzętu i odpowiemy na najczęściej zadawane pytania: Jaki projektor pasuje do konkretnego ekranu? - Jaki uchwyt mogę zastosować do mojego sprzętu? - Jaki projektor najbardziej nadaje się do mojego zastosowania? - Czy mój stary uchwyt będzie pasował do nowego projektora?