Epson EB-4550

Polecamy Epson Epson
Epson EB-4550
9 500,00 zł *
z 23% VAT

Tylko 2 szt.

Termin realizacji po stronie sklepu: 1-3 dni roboczych
Fachowe doradztwo
Wspaniałe projektory wymagają odpowiedniego doradztwa.
Adriana Fleszer
+48 68 479 40 02... zł za min. połączenia
Dane ogólne

Epson EB-4550

Twój Epson EB-4550, jasny projektor z elastyczną optyką i funkcją Lens-Shift.
Zakupione przez:
  • 70% Business
  • 30% Szkoła

Epson EB-4550 – projektor instalacyjny z możliwością dopasowania

Projektor Epson EB-4550 jest dzięki swojej jasności i elastycznej optyce bardzo dobrym projektorem przeznaczonym do instalacji w salach konferencyjnych i salach lekcyjnych.

Projektor Epson EB-4550 znajduje się pomiędzy urządzeniami serii EB-1900 a urządzeniami serii G-.Na pierwszy rzut oka projektor EB-4550 jest typowym projektorem instalacyjnym zbliżonym do projektorów z serii G-.Jego obiektyw jest obiektywem bardzo elastycznym dlatego też w większości obecnych standardowych projektorów zrezygnowano z zmiennej optyki. Wraz ze znaczącą optyką do dyspozycji mamy funkcję Lens-Shift, która bardzo ułatwia instalację projektora. Ułatwia to zdecydowanie wyregulowanie obrazu podczas instalacji zarówno w pionie jak i w poziomie. Możliwość pionowej korekcji wynosi +/- 58% a poziomej +/-38 %. Ułatwia to instalacje projektora przy wysokich sufitach, nie trzeba w tym wypadku bowiem sięgać po dłuższy uchwyt sufitowy. Obok funkcji Lens-Shift projektor jest również bardzo dobrze wyposażony pod względem wyrównywania obrazu. Posiada on korekcje Arc i Point umożliwiającą korekcję kantów obrazu. Do tego dochodzi jeszcze klasyczna korekcja Keystone +/- 30 stopni w pionie. Tak jak widać projektor EB-4550 posiada szereg funkcji i cech, które znacząco ułatwiają instalacje. Tak samo praktyczny jest jego wbudowany 10 wattowy głośnik. W małych pomieszczeniach dzięki niemu możemy zaoszczędzić na osobnym systemie nagłaśniającym. Rzeczą, której nie może zabraknąć w wypadku projektorów instalacyjnych jest kompatybilność z systemem sterowania, którym w tym wypadku jest Crestron.

Projektor LCD posiada rozdzielczość 1024 x 768 pixeli w formacie 4:3. Jego jasność to 4500 lumenów. Kontrast projektora wynosi 5000:1 co potwierdzają testy projektora EB-4550. Kontrast szczególnie sprawdza się w wypadku projekcji ciemnych obrazów. Szumy pracy projektora mimo wysokiej jasności są dość niskie i wynoszą 30 db w trybie ECO.

Złączaprojektora Epson EB-4550 są bardzo różnorodne. Projektor posiada cyfrowe złącze HDMI tak jak i wejście Display Port. Do tego dochodzi wejścia VGA jak i też wyjście VGA. Do przesyłania sygnałów video można wykorzystać złącze BNC, wejście S-Video, oraz złącze Cinch-Video. Do sterowania urządzeniem służy złącze RS232, interfejs LAN oraz interfejs USB typu B. Dostępny jest również interfejs na kabel do pilota. Głośnik jest zasilany poprzez Stereo-Cinch oraz 3,5 mm Mini Jack.

Optyka urządzenia EB-4550 umożliwia stworzenie obrazu o szerokości 2 metrów z odległości ok 255 do 518 cm.

Dostawa obejmuje: kabel zasilający, kabel VGA, pilot z bateriami, złączkę do kabla HDMI, maskownice do kabla, pakiet instalacyjny na płycie CD oraz instrukcję obsługi.

Podsumowując można powiedzieć, że projektor Epson jest bardzo interesującym projektorem instalacyjnym. Przekonuje on przede wszystkim swoją elastycznością. Do tego projektor jest bardzo dobrze wyposażony w złącza. Cena projektor Epson EB-4550 jest bardzo atrakcyjna.

Wymiary produktu
  • Wysokość: 15,9 cm
  • Szerokość: 35,4 cm
  • Głębokość: 47,2 cm
Rekomendacja
Informacje techniczne
Kalkulator odległości
Osobisty doradca
Twój osobisty doradca projektu
Fachowe doradztwo
+48 68 479 40 02
Wspaniałe projektory wymagają odpowiedniego doradztwa.
Adriana Fleszer
Recenzje