Epson EB-4770W

Epson EB-4770W
9 340,01 zł *
z 23% VAT

Dostępny od ręki

Termin realizacji po stronie sklepu: 1-3 dni roboczych
Fachowe doradztwo
Wspaniałe projektory wymagają odpowiedniego doradztwa.
Igor Mahas
+48 68 479 40 00... zł za min. połączenia
Dane ogólne

Epson EB-4770W

Twój Epson EB-4770W, kompaktowy projektor instalacyjny WXGA z funkcją Lens-Shift i Split Screen.
Zakupione przez:
  • 100% Business

Epson EB-4770W - projektor instalacyjny emitujący światło o jasności 5000 lumenów z ekranem o rozdzielczości WXGA, który wyświetla jasne i wyraźne obrazy

Pozostaw po sobie niezapomniane wrażenie dzięki wspaniałym prezentacjom i jasnym, żywym i realistycznym kolorom. Projektor WXGA z technologią 3LCD firmy Epson oraz jednakowo wysokim natężeniem światła białego i barwnego wyświetla jasne obrazy o doskonałych kolorach w wysokiej rozdzielczości, bez względu na warunki oświetleniowe.

Prezentacje o wysokiej jakości

Projektor EB-4770W posiada bardzo dobre przesłanki do wyświtlania  ważnych prezentacji. Dzięki technologii 3LCD firmy Epson projektor zapewnia, że detale wyświetlanych obrazów będą wyraziste, a kolory doskonale odwzorowane. Wysoka jasność i równie wysokie natężenie światła białego i barwnego sprawia, że obrazy będą nadal wyglądać fantastycznie nawet w jasnych pomieszczeniach.

Wszechstronne opcje połączenia

Treści HD, które możemy wyświetlać poprzez wejście HDMI oraz wejście Displayport z różnych urządzeń  pobudzą twoje prezentacje do życia.. Dzięki funkcji dzielenia ekranu zawartość tych urządzeń można także wyświetlać jednocześnie z obrazem z innego źródła, np. z odrębnego laptopa czy wizualizera USB firmy Epson.

Łatwa konfiguracja i obsługa

Różnorodne, przyjazne dla użytkownika funkcje ułatwiają konfigurację projektora, dzięki czemu szybko będzie gotowy do pracy. Dzięki szerokiemu współczynnikowi zoomu x1,8, korekcji trapezowej obrazu, korekcji punktów oraz korekcji łuków projektor z łatwością można ustawić w różnych pozycjach bez obaw, że obraz będzie rozmyty lub zniekształcony.

Wymiary produktu
  • Wysokość: 35,4 cm
  • Szerokość: 47,2 cm
  • Głębokość: 15,9 cm
Rekomendacja
Informacje techniczne
Kalkulator odległości
Osobisty doradca
Twój osobisty doradca projektu
Fachowe doradztwo
+48 68 479 40 00
Wspaniałe projektory wymagają odpowiedniego doradztwa.
Igor Mahas
Recenzje