Profil firmy

Grupa celexon należy do największych i najbardziej znaczących dostawców kina domowego i technik prezentacyjnych w zachodniej Europie. Firma wystartowała w roku 2003 w Niemczech i szybko rozprzestrzeniła się na rynek europejski.

 

Przedsiębiorstwo składa się z dwóch części:“celexon” i “Videoprojektor24”. “Celexon” zajmuje się miedzynarodową produkcją artykułów dodatkowych takich jak: ekrany projekcyjne i uchwyty oraz ich dystrybucją. “Videoprojektor24” natomiast zwraca się bezpośrednio do użytkowników proponując okolo 10000 produktów znanych producentów. Przedsiębiorstwo profituje również dzięki mocno ugruntowanemu partnerstwu z najważniejszymi i największymi producentami takimi jak: Acer, Benq, Epson, Mitsubishi, Optoma, Panasonic, Sanyo, Sony i.t.d... .

 

Od sierpnia 2004 roku Videoprojektor24 zdobył około 750.000 klientów w 25 krajach. Do najważniejszych zaliczamy: Allianz, BMW, Bosch, Burger King, Daimler, Deutsche Lufthansa i dużo dużo innych.

 

Dane firmy

Rok powstania
2003

Siedziba główna
Emsdetten, Niemcy

Oddziały
Francja, Wielka Brytania, Holandia, Szwecja, Hiszpania, Polska, Włochy, Austria

Ilość pracowników
> 100*

Ilość klientów
> 750.000*

Obrót roczny
61 Millionen Euro*

Prezesi spółki
Matthias Hemesath, Christoph Hertz

Prezes
Christoph Hertz

Prokura łączna
Dr. Axel Niclas
* Stan: April 2016
 

Filozofia firmy

Jesteśmy Państwa partnerem! Chcemy Państwu zapewnić więcej niż tylko anonimowe zakupy online. Zapewniamy Państwu wykwalifikowanych doradców oraz wiedzę dotyczącą techniki prezentacyjnej i kina domowego.

 

Założyciel firmy / prezes: Christoph Hertz

Nie gra dla nas roli czy wspieramy Państwa podczas realizacji dużych projektów czy wprowadzamy dopiero w świat projektorów. Dzięki naszym stałym i dobrym kontaktom z największymi producentami znajdą u nas Państwo atrakcyjne oferty.

Naszą ambicją jest możliwość zaproponowania Państwu produktów dostępnych w ciągu krótkiego czasu. Dlatego też dyponujemy świetnie wyposażonym magazynem, który umożliwia szybką realizację Państwa zamówienia. Jesteśmy pomocni również w doradzaniu zakupu części zamiennych. Uważamy się za profesjonalnego dostawcę, dla którego najważniejsza jest długoterminowa współpraca z klientem.